Plán akcí

Akce pro šk. rok 2023/24

12.10. Preventivní screeningové vyšetření zraku (pro zájemce) - cena 200 Kč - vyšetření odhaluje skryté oční vady

• 18.10. "Bramboriáda" - společné odpoledne s dětmi a rodiči na naší zahradě - výroba "Bramboráčka" (prosíme přinést vlasní bramboru, nožík), připraveny zábavné úkoly na stanovištích, začátek 15.30 hod.
  • 24.10. Beseda s knihami o rybách - zábavnou formou se děti seznámí s podvodní říší sladkovodích ryb - bude navazovat na vzdělávací téma, kterému se budeme věnovat ve třídách + práce s knihou O kapříku Metlíkovi
  • 31.10. Podzimní výlet - výlov rybníka Dvořiště
  • 6.11. Divadelní pohádka v MŠ "Kašpárek v dračí jeskyni"
  • 8.11. Vánoční fotografování - pro zájemce
  • 5.12. Přijde k nám Mikuláš
  • 12.12. Vánoční setkání dětí a rodičů (proběhne venku) - společně se naladíme s písničkou na vánoční čas, začínáme v 15.15 hod.
  • 14.12. Předvánoční výlet do J. Hradce - prohlídka Jesliček v muzeu, betlémy.
  • 19.12. Vánoční divadelní pohádka v MŠ - "Kouzelná truhlička"
  • 28.2.  Maškarní karneval v MŠ
  • 27.3. Divadelní pohádka v MŠ - "Zatoulané velikonoční vajíčko"- pro nemoc zrušeno, náhradní pohádka 7.5.
  •  9.4. Jarní fotografování
  • 10.4. Výlet do Týna nad Vltavou - připraven vzdělávací program na téma: "Stezka pravěkého člověka"
  • 17.4. středa - Oslava DNE ZEMĚ - společná akce s rodiči na školní zahradě
  • 7.5. divadelní pohádka v MŠ "Jak se Zitrona učila čarovat"
  • květen  -  Výlet na dopravní hřiště do Třeboně - datum bude upřesněn
  • 28.5. Zábavné dopoledne s kouzelníkem na školní zahradě - program ke Dni dětí
  • červen. Zahradní slavnost - datum bude upřesněn

Další akce budou průběžně doplňovány.